Overlijdensberichten

Lydia Van de Weghe

Geboren te Antwerpen op 10 september 1942

Overleden te Ekeren op 14 mei 2019

De uitvaart vindt plaats in familiale kring.

 

Reginald Lenoir

Geboren te Chokier op 5 oktober 1930

Overleden te Brasschaat op 18 april 2019

De uitvaart vindt plaats in intieme kring.

 

Elisa De Ridder

Geboren te Antwerpen op 28 augustus 1937

Overleden te Ekeren op 6 april 2019

De uitvaart vindt plaats op vrijdag 12 april 2019 om 11u.

 

Maria Peeters

Geboren te Zottegem op 18 januari 1945

Overleden te Merksem op 3 april 2019

De uitvaart vindt plaats op donderdag 11 april 2019 om 14u30.

 

Oona Sanders

Geboren te Brasschaat op 21 maart 2019

Overleden te Brasschaat op 21 maart 2019

De uitvaart vindt plaats op zaterdag 30 maart 2019 om 10u30.

 

Denise Gys

Geboren te Antwerpen op 2 juni 1930

Overleden te Antwerpen op 12 maart 2019

De uitvaart vindt plaats op vrijdag 15 maart 2019 om 11u.

 

Etienne Melis

Geboren te Antwerpen op 23 november 1940

Overleden te Kapellen op 7 maart 2019

De uitvaart vindt plaats op zaterdag 16 maart 2019 om 10u30.

 

Constant Hermans

Geboren te Ekeren op 13 juli 1935

Overleden te Merksem op 26 februari 2019

De uitvaart vindt plaats in intieme kring.

 

Lucske Wouters

Geboren te Merksem op 21 december 1969

Overleden te Ekeren op 13 februari 2019

De uitvaart vindt plaats op dinsdag 26 februari 2019 om 14 uur.

 

Achille De Maesschalck

Geboren te Merksem op 20 februari 1943

Overleden te Brasschaat op 17 februari 2019

De uitvaart vindt plaats op zaterdag 23 februari 2019 om 11 uur.

 

Helene Eckhardt

Geboren te Leipzig op 14 april 1924

Overleden te Brasschaat op 15 februari 2019

De uitvaart vindt plaats in intieme kring.

 

Rob van Linden

Geboren te Kapellen op 1 maart 1939

Overleden te Brasschaat op 4 februari 2019

De uitvaart vindt plaats op zaterdag 9 februari 2019 om 11 uur.

 

Marousja Pengel

Geboren te Paltawa op 6 december 1923

Overleden te Brasschaat op 16 januari 2019

De uitvaart vindt plaats op woensdag 23 januari 2019 om 10 uur.

 

Robrecht Diederik Jan van der Ent Braat

Geboren te Antwerpen op 30 september 1942

Overleden te Brasschaat op 13 januari 2019

De uitvaart vindt plaats op zaterdag 19 januari 2019 om 13 uur.

 

Albin Raedemaekers

Geboren te Brasschaat op 9 mei 1931

Overleden te Brasschaat op 1 december 2018

De uitvaart vindt plaats op maandag 10 december 2018 om 11 uur.

 

Mark Van Steenbergen

Geboren te Berchem op 21 februari 1937

Overleden te Merksem op 30 november 2018

De uitvaart vindt plaats op zondag 9 december 2018 om 15 uur.

 

Piet Holemans

Geboren te Etterbeek op 18 juni 1936

Overleden te Gent op 30 november 2018

De uitvaart vindt plaats op zaterdag 8 december 2018 om 11 uur.

 

Gèneke Schippers

Geboren te Kapellen op 27 oktober 1930

Overleden te Brasschaat op 21 oktober 2018

De uitvaart vindt plaats op zaterdag 27 oktober 2018 om 11 uur.

 

Augusta Maria Van Zoom

Geboren te Antwerpen op 16 februari 1925

Overleden te Deurne op 19 oktober 2018

De uitvaart vindt plaats op donderdag 25 oktober 2018 om 11 uur.

 

Yvonne Meeues

Geboren te Deurne op 22 november 1934

Overleden te Brasschaat op 10 oktober 2018

De uitvaart vindt plaats op donderdag 18 oktober 2018 om 11 uur.

 

Irène Arfeuille

Geboren te Halewijn op 16 oktober 1922

Overleden te Brasschaat op 4 oktober 2018

De uitvaart vindt plaats in familiale kring.

 

Marcel De Haen

Geboren te Merksem op 13 mei 1934

Overleden te Wuustwezel op 3 september 2018

De uitvaart vindt plaats op dinsdag 11 september om 13 uur.

 

Clement Sijmons

Geboren te Duffel op 27 augustus 1933

Overleden te Ekeren op 21 augustus 2018

De uitvaart vindt plaats op woensdag 29 augustus om 10 uur.